Znajdź szkołę partnerską do projektu Erasmus+

04 styczeń 2018

erasmusPlus

Złożenie wniosku do programu Erasmus+ to doskonała okazja, aby rozwijać współpracę ze szkołami Programu GLOBE w całej Europie.

W ramach trwających konkursów możliwe jest składanie wniosków z obszaru edukacji szkolnej w ramach akcji KA1 "Mobilność kadry edukacji szkolnej" (termin: 1 lutego) oraz KA229 "Współpraca szkół" (termin: 21 marca). Projekty mobilności służą podnoszeniu kompetencji zawodowych kadry dydaktycznej w trakcie wyjazdów zagranicznych, uczeniu się od najlepszych specjalistów i ekspertów oraz wymianie doświadczeń z koleżankami i kolegami z całej Europy. Projekty ukierunkowane na współpracę szkół polegają na współdziałaniu placówek z różnych krajów nad wspólnym tematem bądź problemem do rozwiązania.

Szukacie szkoły partnerskiej do wspólnego aplikowania o środki Erasmus+?

  • napiszcie do nas, opisując krótko, jaki macie pomysł na projekt (jakimi tematami chcecie się zająć w projekcie? ile ma trwać projekt? jakie działania planujecie?), a chętnie pomożemy w znalezieniu partnera - jeśli chcecie współpracować ze szkołą z konkretnego kraju, również o tym napiszcie (!);
  • zajrzyjcie na portal glove.gov do zakładki Community (Społeczność).

 

 

Dofinansowano ze środków
Narodowego Funduszu Ochrony
Środowiska i Gospodarki Wodnej

w latach 2006-2014
© 1997-2018 UNEP/GRID-Warszawa
Krajowy Koordynator Programu GLOBE