Webinarium o Programie GLOBE

Już 7 października o godz. 18:00 zapraszamy nauczycieli przedmiotów przyrodniczych ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych na webinarium "Badaj, poznawaj, odkrywaj! Metoda badawcza w Programie GLOBE".

Webinarium poprowadzą Trenerzy Programu GLOBE z Centrum UNEP/GRID-Warszawa. Do udziału zaprosiliśmy również nauczycieli, od wielu lat z powodzeniem prowadzących Program GLOBE w swoich szkołach. Jolanta Wawrzyniak-Rószczka, nauczycielka geografii w Zespole Szkół i Placówek Oświatowych w Nysie, opowie, jakie korzyści niesie za sobą przystąpienie do Programu zarówno dla uczniów, nauczycieli, jak i szkoły. Na praktycznych przykładach zaprezentuje, jak Program wspiera ich w zastosowaniu metody badawczej w pracy z uczniami.

W trakcie spotkania online uczestniczą dowiedzą się:

  • Czym jest Międzynarodowy Program Badawczy GLOBE?
  • Jakie działania edukacyjne są podejmowane w ramach Programu w Polsce, Europie i na świecie?
  • W jaki sposób Program GLOBE wspiera zastosowanie metody badawczej w edukacji przyrodniczej?
  • Dlaczego warto przyłączyć się do Programu?

Jeśli dopiero usłyszałaś/eś o Programie i zastanawiasz się, czy jest to propozycja dla Ciebie? Weź udział w webinarium - zarejestruj się, korzystając z poniższego formularza.

Jesteś aktywnym nauczycielem Programu GLOBE i chcesz zachęcić swoich kolegów i koleżanki do pójścia w Twoje ślady? Polecić webinarium znajomym - prześlij im link do tej wiadomości lub podziel się informacją w mediach społecznościowych.

Centrum UNEP/GRID-Warszawa od 18 lat pełni rolę krajowego koordynatora Programu GLOBE w Polsce. Jeśli masz pytania dot. webinarium, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript..

 

Dofinansowano ze środków
Narodowego Funduszu Ochrony
Środowiska i Gospodarki Wodnej

w latach 2006-2014
© 1997-2024 UNEP/GRID-Warszawa
Krajowy Koordynator Programu GLOBE